Prodej parních vysavačů / čističů


Ve spolupráci se společnosti RINEN s.r.o (hlavní distributor pro ČR / SK) jsme se stali proveřenými prodejci parních vysavačů-čističů. Díky bohatým zkušenostem z praxe vám důkladně vysvětlíme a předvedeme různé postupy, tipy, rady a výhody v oblasti parního čištění. Pokud si chcete pořídit revoluční a multifunkční profi parní vysavač / čistič tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme a vysvětlíme vše co parní čištění nabízí.

 

Parní vysavač a čistič ATHENA 6 BAR (140–160°C)

Tento model parního vysavace / čističe je v základním provedení profesionální techniky na 1.míste nejen kvůli své velice přijatelné ceně ale i výkonu 6 BAR. Splňuje veškeré požadavky nejen pro hobby ale i profesionální použití. Je všestraným společníkem ve firmách i domácnostech.

Pro cenu nás kontaktujte.

 

Parní vysavač a čistič ATHENA 8 BAR (140–160°C)

Nyní se dostáváme k modelu který se svým tlakem 8BAR nemá ve své třídě konkurenci. Model ATHENA 8 je velmi oblíbený v oblasti profi-služeb zákazníkům. Mnoho automyček, autoservisu, hotelu, penzionu, nemocnic, reklamních agentur i jiných firem využívá tohoto vynikajícího parního čističe/vysavače. Díky své velikosti a výkonu je možné čistit opravdu všude a všechno…to ocení kdejaká firma.

Pro cenu nás kontaktujte.

 

 

Comby 4000 8-10BAR (160–180°C)

Tento parní vysavač / čistíč je tzv. Mercedesem v parním čištění. Technicky je velmi podobný špičkovému modelu ATHENA 8 ale jeho velkou výhodou jsou zvětšené nádrže na vodu a chemii (5l+5l). Tento průmyslový parní čistič / vysavač lze také kombinovat s čistěním automatických linek ve výrobě. Oblíbeny je především v potravinářském průmyslu, zdravotnictví či autoprůmyslu.

Pro cenu nás kontaktujte.