Doplňující služby – servis, údržba a impregnace


NANO-IMPREGNACE 

Madla, kliky, vodovodní baterie, umyvadla a wc bez nutnosti chemické dezinfekce s min.účinkem ½ roku. Díky nanotechnologii už po první aplikaci vytvoří na povrchu neviditelný film se samočisticím efektem. Tato vrstva vytvoří naprosto hladký a perfektně rovný povrch, na kterém nemohou ulpět bakterie, viry, vodní kámen, mastnota ani jiné nečistoty (EFEKT LOTOSOVÉHO KVĚTU). Zajistí vám méně práce a kratší čas při následné údržbě a dlouhodobou dezinfekci povrchu. 

 

INSTALACE VÝKONNÝCH SPOŘIČŮ VODY

Úspora ve spotřebě / průtoku vody až 65% !!! Antivápenná technologie, ekologický i finanční přínos, platný atest v ČR, záruka 5 let

 

ZDRAVÁ A CHUTNÁ VODA NEJEN PRO DĚTI (instalace zařízení na hl.přívod vody do objektu)

v různých poměrech odstraňuje organické chemické látky a jejich metabolity, dočišťuje a mikrobiálně stabilizuje/chrání vodu, zamezuje opětovnému množení mikroorganismů, zajišťuje postupnou likvidaci živého biofilmu v potrubí, snižuje usazování vodního kamene. Takto ošetřenou vodu můžete skladovat několik týdnů, měsíců i déle. Celkově sníží náklady na údržbu a opravy armatur, spotřebičů apod.    

 

NEPŘETRŽITÝ ČISTÝ VZDUCH S KYSLÍKEM V JEDNOTLIVÝCH TŘÍDÁCH / MÍSTNOSTECH / KANCELÁŘÍCH

      Instalace lokálních rekuperačních jednotek s výměnou čerstvého vzduchu dle norem, bez instalací rozvodů,vysokým výkonem, tichým chodem a zachováním tepla. Odvádí případnou vysokou vzdušnou vlhkost, má pozitivní vliv na zdraví a snižuje pocity únavy. Snížení prašnosti a zdravé vnitřní klima automaticky ukládaná data CO2 na paměťové kartě.

 
 
 

Pro doplňující služby a NANO impregnace nás kontaktujte na tel. čísle +420 702 049 564

Minimální objednávka činí 1 290 Kč + paušální doprava 350 Kč – Praha / Brno. (Mimo město + 10 Kč/km)

Ceny jsou konečné nejsme plátci DPH.